Antalya Matiate Hotel Şikayetleri Oku, Matiate Hotel Sakın Gitmeyin !


Matiate Hotel'e internette özellikle Antalya bölgesinde sıkça denk gelenler olabilir. Otel hakkında internette birçok yalan yanlış bilgi var. Bu yalan yanlış bilgilere dayanamayıp, otel hakkında bir düşüncemi belli etmek isterim. Bu düşüncelerimi sizlere aktarmak isterim.

  • KESİNLİKLE TATİLBUDUR'DAN TATİL ALMAYIN : Bunu söylememin asıl nedeni, Matiate Hotel adı altında 2 otel var, diğerinin ismi Matiate Park Hotel. TatilBudur'da satılan, Matiate Hotel değil, Matiate Park hotel'dir. Siz diğeri sanarken, sizi kümes gibi, bodrum katında bir otel odasına bile yerleştirebilirler. Herşey dahil konsepti denilir, ancak öyle bir durum söz konusu bile değildir. Telefonda görevlileri aradığımızda bizi 2 gün boyunca oyaladılar, bayram tatilini zehir ettiler diyebilirim. Detayları da açıklayalım.
  • TATİLBUDUR'un YETKİLİ GÖREVLİSİ YOK ! : Sattıkları otel o kadar rezalet bir otel ki, sattıkları otele yetkili birini koymamışlar. Yani normalde daha önceden de bu firmadan satın aldığımız otel oldu, orada yetkili kişi, gelip olumlu olumsuz sizin dertleri dinleyebiliyordu. Ancak burada o kadar çok sorun varki, yetkili koymaya bile üşenmiş tatilbudur.
  • SÖZLEŞMEDE YAZAN ADRES İLE ASIL ADRES AYNI DEĞİL ! : TatilBudur'da otel satın aldığınızda size Beldimi İ.Ö.O karşısındaki otel olarak adres verirler. Siz taksiyle veya otobüsle oraya gittiğiniz de asıl otelinizin Matiate Hotel değilde, Matiate Park hotel olduğunu görürsünüz. Aslında burada da firmanın sorumsuzluğu devreye giriyor. Aynı zamanda Otel Müdüriyeti ve TatilBudur arasında da iletişimin olmadığının göstergesidir. 
  • MATİATE PARK HOTEL HAKKINDA : Matiate Park Hotel, internette herşey dahil konseptinde diye size tanıtılabilinir arkadaşlar. Ancak bu oteli otel yönetimi 1 sene önce satın almış ve asıl adı sadece tabelalarda Matiate Park. Asıl adı AFTAB otel'dir ki, otel havlularında, otelin asıl tabelasında da bunları görebilirsiniz. Tamamen rezillik zaten aşağıya indiğiniz otelin bir bina olduğunu, normal evden farkı olmadığını görüceksiniz. Herşey dahil konseptinde satılıyor ancak bunu karşılayabilecek düzeyde bir otel değil.
  • GÜNÜNÜZÜ ZEHİR EDEBİLİRLER : Biz gittiğimizde 2 gün telefonda konuştuk. Asıl otelde kalmak istediğimizi lakin bizi koydukları odada herşey dahil konseptine uygun hiçbir şey olmadığını vs. anlattık. Ancak boş oda olmasına rağmen, ne tatilbudur ne de müşteri memnuniyeti açısından otel yönetimi bu durumu gözardı bile etmedi !
  • HERŞEY DAHİL KONSEPTİ YOK ! : Satılan Matiate Park Hotel'de sadece 40 oda, 1 havuz, kahve, çay vs. almak için makineler var. Alkol, Yemek vs. Bunların hiçbiri bu otelde bulunmuyor. Eğer bunlardan yararlanmak isterseniz, Asıl Otele Yürüyerek gitmeniz gerek ki, gideceğiniz yer tam anlamıyla bir otobandan bağlanan yol ! Yol'dan karşıdan karşıya geçmek bile neredeyse zor. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmem.
  • OTEL'DE ODALAR KOKUYOR ! : Otelin temizliğini yapan birçok temizlik personeli mevcut. Ancak odalar neredeyse rezalet denilebilecek kıvamda. Temizlik personellerinin ilgisizliği diyebiliriz buna, ancak aynı zamanda otel yönetimide çok ilgisiz. 
  • HANGİ ODAYA KOYACAKLRI BELLİ DEĞİL ! : Sizleri 5.katta bir odaya da yerleştirebilirler, yerin altında bir odayada. Bunu seçtirmiyolar. Aynı zamanda, Matiate Hotel'de oda satın alsanız dahi, sizi yukarıda bahsettiğin 40 odalı Matiate Park Hotel'e gönderebilirler. Siz Park Hotel'de uykunuzu uyur, diğer herşey içinse 1km yürüyüp, Asıl otele gitmeniz gerekmektedir.
  • PERSONELLER BİLE MEMNUN DEĞİL ! : Otel yönetimi o kadar ilgisizki, kendi personelleriyle oturup konuştuğunuz da, onlar bile size bu durumu açıklayabiliyor. Ben 2-3 personelle samimi olduğumda da bana bu durumu söylediler. Personeller bile otelden memnun değilken, siz neye dayanarak bu otele gidiceksiniz, düşünmek gerek.
Sonuç Olarak ! İlginiz Personel, Rezalet odalardan dolayı, Kesinlikle Antalya 'da yer alan bu otele gitmenizi istemem. TripAdvisor'da 1-2 tane olumlu yorum gördüm. Ancak atanlara baktığımda genelde otel'de tanıdığı olan kişiler atıyorlar. Dikkat edin arkadaşlar. Ben internette atılan yorumlara göre bu otele gittim. TatilBudur'u aradığımda onlar sahte yorumlar dedi, olumsuz yorumlara inanmadım. Ancak bu otel tamamen rezalet. Verdiğiniz paranın hakkının alabileceğiniz birçok otel var ! Bu otel yerine aynı bölgedeki diğer otellere yönelmenizi tavsiye ederim. Ya da siz bilirsiniz.

Matiate Park "Hotel" dedikleri, daha tabelası bile değişmeyen Otel bu arkadaşlar. Gördüğünüz gibi, her havuz gördüğünüzo tel zannettirmenizi sağlayacak türden bir yer. Ancak  kesinlikle iyi düşünmelisiniz. 
Matiate Hotel şikayetleri, Matiate hotel rezilliği, Matiate Park hotel gidilir mi?, Matiate hotel nerede, Matiate Hotel şikayetvar, Matiate Hotel antalya otel yorumları, Matiate Hotel otel yorumları oku, Matiate Hotel otel yorum ve puanlamaları, Antalya otelleri şikayet oku, matiate hotel tatilbudur şikayetleri, Matiate Hotel Antalia read comment