Sıla Afitap Şarkı Sözleri & Dinle


Sıla Afitap şarkısı dinle ve şarkı sözlerine ulaş! Afitap şarkısı sitemize eklendi.  2016 yılının yaz aylarına damga vurmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz günler de Sıla tarafından yeni albüm duyurulmuş, duyurulan albüm sonrasında hayranlardan gelen yoğun ilgi, Sıla'nın açıklama yapmasına neden olmuştu. Yeni şarkı hakkında tüm detaylar internet sitemizde!

Sıla Afitap dinle - Sıla Afitap Şarkı Sözleri internet sitemizden ulaş!
Türk pop müziğinde önemli bir yere sahip olan Sıla, Afitap şarkısını yayınlayarak, Yeni abümünün tanıtımlarına başladı. Sanatçı dostlarının da yer aldığı albüm lansmanında Afitap şarkısı 15 saniyelikte olsa karşımıza çıkmıştı. Ancak sıla tarafından Afitap 2016 şarkısının klibi ile yayınlanması sonrasında, şarkı kısa süre içerisinde binlere kişi tarafından dinlenmeye başladı.

Sıla Afitap 2016 Şarkısı Dinle & Sözleri 

Neredeyse her yaz farklı tarzda şarkılarıyla karşımıza çıkan Sıla, bu yaza bomba gibi bir albümle damga vuracak. Bağımlılık yapacak tarzda yayınlanan Sıla Afitap şarkısı, hem internet aleminde, hem de şarkı piyasasında bomba etkisi yarattı. Farklı şarkı sözlerinin yanı sıra, klibinde de farklı dans figürleriyle karşımıza çıkan Sıla, bu yaz hiç şüphesiz oldukça dikkat çekici olacak.

Cümle aleminden gönül işlerinden...Afitap şeklinde şarkı sözlerine sahip, bomba gibi şarkı : Sıla Afitap şarkısı Sony Music etiketiyle SILAVEVO kanalında yayınlandı. Sılanın Afitap 2016 şarkısını dinlemek ve şarkı sözlerine ulaşmak için internet sitemizi kullanabilirsiniz.

Sıla Afitap DinleSıla Afitap Şarkı Sözleri 
Camda kırık ah elde yarımSus biz öldük arkadaşım
Aramızda yok aklı selim
Hapı yuttuk arkadaşım
www.sarkisisozlerisozu.com
Bilen baksın şu falımıza
Kaldık mı hacıya hocaya
Kaç vade umut yazılır
Halimize bak arkadaşım

Haybeden kaybettik, Heybeden çıkar sandık
Hatıradan mütevellit Kaldıramadık bu hesabı

 Cümle aleminden, Gönül işlerinden
Mevzu açma hüzünden, Hüzünlüyüz afitap
Cemali sözüyle, Hissi celaliyle
Git gide anneme benziyorum afitap

Sen hala düşün az köşesi
Ah içim buz kış köşesi
Millet döndü kırk köşeyi

Biz enayi arkadaşım
Uyku bize biz ona düşman
Kim kaybetmiş sen bulacan
Az şekerli bi kahve yap
Sade içemiyorum afitap
Şunları Aradılar : Sıla afitap, Sıla Afitap sözleri, Sıla Afitap dinle, Afitap dinle, Afitap şarkı sözleri, Afitap, Sıla Afitap 2016 şarkısı, Sıla Afitap yeni şarkısı, Sıla Afitap şarkısı, Sıla 2016 yeni albüm şarkıları, Sıla Afitap albüm şarkısı,